Çok Dilli Scriptlerimizi İncelediniz mi?

Script satışı yaptığımız sitemize birden fazla dilde web sitesi hazırlamak isteyenler için çok dilli firma scriptleri eklenmiştir. Yeni satışa sunulan çok dilli firma scriptleri ile web sitenize sınırsız sayıda dil eklemeniz mümkündür. Mobil uyumlu ve SEO dostu yapısı ile Kurumsal Firma Scripti V11 ve Teknik Servis Scripti V1 web sitemize eklenerek satışa sunulmuştur.

Çok Dilli Kurumsal Firma Scripti


Kurumsal Firma Scripti V11, sınırsız dil ekleme özelliği ile yabancı dilde de sayfalar hazırlamak isteyenler için mükemmel bir çözümdür. Mobil uyumlu tasarımı ve SEO kriterlerine göre hazırlanmış tasarımı ile firma sitenizi istediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Gelişmiş yönetim paneli ile sitenizin tüm bölümlerini düzenleyebilir, sınırsız dile bir web sitesi hazırlayabilirsiniz.

Scripti incelemek için tıklayınız: Kurumsal Firma Scripti V11


Teknik Servis Scripti


Sınırsız dil ekleme özelliğine sahip Teknik Servis Scripti de mobil uyumlu ve SEO dostu yapısı ile profesyonel bir web sitesi hazırlamanızı sağlayacaktır. Demo olarak Teknik Servis Sitesi formatında hazırlanmış olsa da, gelişmiş yönetim panelinde tüm bölümleri yönetmek mümkün olduğu için, scripti tamamen farklı bir sektöre göre web sitesi hazırlamakta kullanmak mümkündür. 

Scripti incelemek için tıklayınız: Teknik Servis Scripti V1

***