Hazır Siteler

Hazır Siteler

Hazır Web Sitesi Scriptlerimiz ile en kolay şekilde hazır site sahibi olun, müşterileriniz için hazır site kurun.

Hazır site scriptleri ile kısa sürede yönetim panelli web sitesi kurun. Web sitemizde satılan hazır scriptlerin tamamı hazır site olarak bilenen web sitelerinin kurulumunda kullanılmaktadır.

Hazır site demek ayrıca domain ve hosting alanıyla birlikte alınan ve hizmet sağlayıcı tarafından kurulumu yapılan script ile oluşturulmuş ve genelde demo içerik ile veya tamamen boş kurulan script demektir.

Firmamızdan da bir scripti domain ve host paketi ile birlikte aldığınızda domaini ve host paketinizi sizin adınıza rehberhost.net adresindeki web sitemiz üzerinden aktif ediyor ve scriptinizin kurulumunu ücretsiz olarak yapıp kullanıcı bilgilerinizi teslim ediyoruz.

Siz de şimdi scriptinizi bir domain ve host paketi ile birlikte sipariş ederek tamamen tarafımızca kurulumu demo içerik veya isteğinize göre boş olarak yapılan bir hazır site sahibi olabilirsiniz. Scriptinizi sipariş verirken sayfada bulunan Domain İstiyorum ve Hosting istiyorum seçeneklerini de işaretleyerek almak istediğiniz domaini sipariş aşamasında mesaj bölümüne yazınız. Bu şekilde oluşturulmuş hazır site siparişiniz ile ilgili işlemler en kısa sürede tamamlanır ve hazır site paketiniz tarafınıza teslim edilir.

Hazır Site Kapsamı: Sipariş vereceğiniz hazır site kurulum işlemi domain kaydı, hosting paketinin aktif edilmesi ve scriptinizin bir demo içerik ile birlikte kurulmasını kapsamaktadır. Sitenizin tüm bilgileri ve içeriği tarafınızca hazır site yönetim panelinden düzenlenecektir.