Duyurular

Web Sitemizden Haber ve Duyurular

Firmamızdan Haberler. Sitemize eklenen yeni scriptler, yayınlanan ücretsiz scriptler ve script satışı ile ilgili her türlü duyuru ve kampanyalarımız bu bölümde yayınlanacaktır.


Yeni Scriptler Eklendiğinde Haberiniz OlsunWeb sitemize eklenen yeni scriptlerden anında haberdar olmak isterseniz bizi sosyal medya sayfalarımızdan birinden mutlaka takip ediniz. Yeni scriptler web sitemize eklenir eklenmez hemen Facebook, Twitter ve Google Plus sayfalarımızda paylaşıyoruz.

Çok Yakında Yeni Scriptler GeliyorWeb sitemize birbirinden güzel yeni scriptler eklenecek. Mobil uyumlu scriptler kategorisinde Kurumsal Firma Scripti, Oto Kiralama Scripti, Emlak Scripti ve Otel Scripti bölümlerine oldukça şık tasarımlı ve mobil uyumlu PHP scriptler eklenecek.

ASP Script Satışına Son VerilmiştirWeb sitemizde bulunan hazır ASP scriptlerin satışını sonlandırmış bulunuyoruz. PHP scriptlerin yanısıra yaklaşık 4 yıldır satışta olan ASP ile hazırlanmış scriptler, mobil uyumlu olmadıkları ve çok rağbet görmedikleri için satıştan kaldırılmıştır.

Firma Rehberi Scriptimizi İncelediniz mi?Firma Rehberi Scripti V1, mobil uyumlu ve oldukça kapsamlı yapısı ile piyasada bulunan firma rehberi scriptleri arasında en iyilerinden biri olarak yerini almıştır.

Papara ve Param Ödeme Seçenekleri Sitemizden KaldırılmıştırWeb sitemize Mayıs 2017 tarihinde entegre edilen Papara ve Param ile ödeme seçenekleri iptal edilmiştir. Script ödemelerinizi kredi veya ATM kartınız ile güvenli şekilde online olarak veya banka hesaplarımıza havale / EFT yöntemiyle yapabilirsiniz.

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 25 (5 Sayfa)