Duyurular

Web Sitemizden Haber ve Duyurular

Firmamızdan Haberler. Sitemize eklenen yeni scriptler, yayınlanan ücretsiz scriptler ve script satışı ile ilgili her türlü duyuru ve kampanyalarımız bu bölümde yayınlanacaktır.


Güzellik Salonu & SPA Scripti Sitemize Eklenmiştir.Hazır Script satışı yaptığımız web sitemizin Sektörel Scriptler kategorisine  yeni mobil uyumlu Güzellik Salonu & SPA Scripti eklenmiştir.

Firma Rehberi Scriptimizi İncelediniz mi?Firma Rehberi Scripti V1, mobil uyumlu ve oldukça kapsamlı yapısı ile piyasada bulunan firma rehberi scriptleri arasında en iyilerinden biri olarak yerini almıştır.

Papara ve Param Ödeme Seçenekleri Sitemizden KaldırılmıştırWeb sitemize Mayıs 2017 tarihinde entegre edilen Papara ve Param ile ödeme seçenekleri iptal edilmiştir. Script ödemelerinizi kredi veya ATM kartınız ile güvenli şekilde online olarak veya banka hesaplarımıza havale / EFT yöntemiyle yapabilirsiniz.

Kart Puanı İle Script AlabilirsinizScript satışı yaptığımız web sitemizden alacağınız hazır script ödemelerinizi kredi veya banka kartınızda biriken puanlar ile alabilirsiniz.

Kredi Kartına Taksit İle Script AlabilirsinizWeb sitemize entegre edilen PayTR altyapısı sayesinde şimdi script ödemelerinizi kredi kartınız ile taksitlendirerek yapmanız mümkün oluyor.

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 47 (10 Sayfa)