Duyurular

Web Sitemizden Haber ve Duyurular

Firmamızdan Haberler. Sitemize eklenen yeni scriptler, yayınlanan ücretsiz scriptler ve script satışı ile ilgili her türlü duyuru ve kampanyalarımız bu bölümde yayınlanacaktır.


Web Sitemize Yeni Mobil Uyumlu Otel Scripti EklendiWeb sitemizde bulunan otel sitesi scriptleri arasına şık ve sade tasarımı ile Otel Scripti V5 eklenmiştir. Oldukça fonksiyonel admin paneli ile sitedeki tüm bölümlerin yönetilebildiği hazır otel sitesi scripti V5 ile otel ve pansiyonlar için kısa sürede web sitesi hazırlayıp yayınlamanız mümkündür.

Yeni Versiyon Dernek & Belediye Scripti Sitemize EklendiYeni Versiyon Dernek & Belediye Scripti Sitemize Eklendi. Oldukça şık tasarımı ve mobil uyumlu yapısı ile yeni versiyon Dernek & Belediye Scripti V6 satışa sunulmuştur.

Çok Dilli Scriptlerimizi İncelediniz mi?Script satışı yaptığımız sitemize birden fazla dilde web sitesi hazırlamak isteyenler için çok dilli firma scriptleri eklenmiştir. Yeni satışa sunulan çok dilli firma scriptleri ile web sitenize sınırsız sayıda dil eklemeniz mümkündür.

Çok Dilli Teknik Servis Sitesi Scripti Satışa SunulduWeb sitemize sınırsız dil ekleme özellikli, mobil uyumlu Teknik Servis Sitesi Scripti eklenmiştir. Oldukça fonksiyonel yapısı ile sadece Teknik Servis Sitesi olarak değil, çok farklı konulara göre düzenlenip kullanma özelliğine sahip bu script ile geniş kapsamlı bir web sitesi kurabilirsiniz.

Yeni Yılda Yeni Scriptler GeliyorWeb sitemize yeni scriptler eklemeye devam edeceğiz. Yeni yılda sitemize bir çok yeni script eklenmiş olacak. Tamamlanmak üzere olan scriptler arasında şu an Teknik Servis Scripti, Cam Balkon Scripti, Pimapenci Scripti, Boya Badanacı Scripti gibi scriptler bulunuyor.

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 40 (8 Sayfa)