Script Haberleri

Bu kategoride yeni çıkan scriptler veya mevcut scriptlerde yapılan güncellemeler ile ilgili duyuru ve haberler yer almaktadır.


Çok Dilli Kuaför Scripti Sitemize EklenmiştirSınırsız dil ekleme özellikli Kuaför Güzelik Salonu Scripti V2 satışa sunulmuştur. Birden farklı dil veya sadece istenen her hangi bir dilde web sitesi hazırlamanızı sağlayacak yeni kuaför scriptini sitemizde inceleyebilirsiniz.

Restaurant & Cafe Scripti V1 Sitemize EklendiRestaurant & Cafe Scripti V1 Sitemize Eklendi. Lokanta, restaurant ve cafeler için web sitesi scripti sitemize eklenerek satışa sunulmuştur.

Profesyonel Blog Scripti V2 sitemize eklenmiştirProfesyonel Blog Scripti V2 sitemize eklenmiştir. Mobil uyumlu yapısı, sınırsız dil ekleme özelliği ile blog sitenizi hemen hazırlayın ve yönetin.

Sigorta Scripti V2 sınırsız dil ekleme özelliği ile satışa sunulduSigorta Scripti V2 sınırsız dil ekleme özelliği ile satışa sunuldu.Sınırsız dil ekleme özellikli Sigorta Firması Scripti V2, mobil uyumlu yapısı ve oldukça profesyonel tasarımı ile kurumsal bir sigorta firması web sitesi hazırlamanızı sağlamaktadır.

Kreş Anaokulu Scripti Yeni Versiyonu Satışa SunulduKreş ve Anaokulu Scripti V2 web sitemize eklenerek satışa sunulmuştur. Mobil uyumlu ve profesyonel görünümü, SEO uyumlu yapısı ile şimdi hemen bir kreş veya anaokulu web sitesi kurabilirsiniz. 

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 40 (8 Sayfa)