Script Haberleri

Bu kategoride yeni çıkan scriptler veya mevcut scriptlerde yapılan güncellemeler ile ilgili duyuru ve haberler yer almaktadır.


Yeni Versiyon Otel Scripti V6 Satışa SunulduOtel ve pansiyonlar için hazırlanan yeni versiyon Otel Scripti V6 sitemize eklendi. Web sitemizin Otel Scriptleri kategorisi altında yerini alan yeni versiyon Otel Scripti, mobil uyumlu ve oldukça profesyonel görünümlü yapısı ile satışa sunulmuştur.

İnşaat Harfiyat Scripti V7 Satışa SunulduWeb sitemizde bulunan inşaat scriptleri arasına yeni versiyon mobil uyumlu inşaat harfiyat scripti eklenmiştir. Sınırsız dil ekleme özellikli yeni versiyon inşaat scripti sitemizin İnşaat Firması Scriptleri kategorisinde satışa sunulmuştur.

Çok Dilli Kuaför Scripti Sitemize EklenmiştirSınırsız dil ekleme özellikli Kuaför Güzelik Salonu Scripti V2 satışa sunulmuştur. Birden farklı dil veya sadece istenen her hangi bir dilde web sitesi hazırlamanızı sağlayacak yeni kuaför scriptini sitemizde inceleyebilirsiniz.

Profesyonel Blog Scripti V2 sitemize eklenmiştirProfesyonel Blog Scripti V2 sitemize eklenmiştir. Mobil uyumlu yapısı, sınırsız dil ekleme özelliği ile blog sitenizi hemen hazırlayın ve yönetin.

Sigorta Scripti V2 sınırsız dil ekleme özelliği ile satışa sunulduSigorta Scripti V2 sınırsız dil ekleme özelliği ile satışa sunuldu.Sınırsız dil ekleme özellikli Sigorta Firması Scripti V2, mobil uyumlu yapısı ve oldukça profesyonel tasarımı ile kurumsal bir sigorta firması web sitesi hazırlamanızı sağlamaktadır.

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 34 (7 Sayfa)