Nasıl Satın Alırsınız?

Satın almak istediğiniz script veya scriptleri sepetinize ekledikten sonra üç yöntemle satın alma işlemi yapabilirsiniz:


1- Banka hesabımıza havale / EFT ile,
2- Papara veya Param hesabınız ile
3- Kredi kartınız ile

Havale ile satın alma: 

Bu işlemi seçerseniz ödemeniz gereken tutar ile banka hesap bilgilerimiz ekranda görünür.

Siparişi onaylayıp işlemi tamamlamanızdan sonra aynı bilgiler mail adresinize de gönderilir.

Havale detaylarınızı bize sitemizin iletişim sayfasından, mail veya telefon ile bildirmenizden sonra ödemeniz onaylanır ve size bir otomatik onay maili gönderilir.

Bu işlemden sonra satın aldığınız script hesabınızda kayıtlı mail adresinize gönderilir veya kurulum istediyseniz host hesabınıza kurulumu yapılır. 


Papara /Param hesabı ile satın alma

Script siparişinizin ödemesini Papara hesabınız ile yapmak için, script sipariş aşamasında Papara veya Param ile ödeme yöntemini seçiniz. Sonraki aşamada Papara cüzdan numaramız ve Param kart bilgilerimiz ekranda not almanız için görünecek ve bu bilgiler ayrıca mail adresinize otomatik olarak gönderilecektir.

Papara / Param ile ödemenizi yaparken sipariş numaranızı belirtmeyi unutmayınız. Parara Cüzdan ve Param Kart numaramız ile ödeme yapmak istemiyorsanız, tarafınıza SMS veya mail ile bir ödeme talebi göndermemizi isteyebilirsiniz.


Kredi Kartı ile satın alma: 

Kredi kartı ile tahsilatlarımız Shopier & PayTR üzerinden yapılır. Kredi kartınızı kullanarak %100 güvenli olarak 3D güvenlik şifresi ile ödemenizi yapabilirsiniz.

Sipariş amasında kredi kartı ile ödeme yöntemini seçerek devam etmenizden ve onaylamanızdan sonra Shopier üzerinden Güvenli Ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.

Kredi Kartınız ile 3D ödemeniz tamamlanınca tekrar sitemize yönlendirilirsiniz.

Bu işlemden sonra satın aldığınız script hesabınızda kayıtlı mail adresinize tarafımızca gönderilir veya kurulum istediyseniz host hesabınıza kurulumu yapılır.