Ücretli ve Ücretsiz Scriptler Ücretsiz CMS Temaları

Sürücü Kursu Scripti

Sürücü Kursu Sitesi

Sürücü Kursu Scripti V1

Sürücü Kursu Scripti V1, PHP ile hazırlanmış, mobil uyumlu tasarımı ile sürücü kursları için oldukça kullanışlı bir hazır web sitesi scriptidir. Sade ve şık tasarımı ile kısa sürede kurup kullanmaya başlayabileceğiniz mobil uyumlu Sürücü Kursu Scripti, bir sürücü kursu web sitesi bünyesinde olması gereken temel özellikleri barındırmaktadır.

Sürücü Kursu Sitesi V1 Özellikleri: 

  • Kurumsal bölümünde Bizi Tanıyın ve Neden Biz sayfaları
  • Sınırsız sürücü kursu aracı ekleme
  • Ehliyetler kategorisinde Ehliyet Sınıfları, Dersler, Geçmiş Sınav Soru ve Cevapları, Ehliyet Alma Süreci sayfaları
  • Foto Galeri ve Video Galeri bölümüne sınırsız fotoğraf ve video (Youtube videosu) ekleme
  • Sürücü Kursu Başvuru Formu (panel kontrollü)
  • İletişim sayfasına Google haritası ekleme, iletişim formu (panel kontrollü)
Advertisement
Lütfen Dikkat: Ücretli Scriptler için satış alt yapımız güncellenmektedir. Satışlarımıza kısa süre içinde devam edeceğiz.


Sitemizde paylaşılan ücretsiz scriptler ve temalar ile web sitenizi hemen hazırlayıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Sitemizde dağıtımı yapılan ücretsiz scriptler güvenilir kaynaklardan derlenmiş dağıtımı ve kullanımında yasal sakınca olmayan scriptlerdir. Sitemizdeki ücretsiz scriptler ile evden eve nakliyat sitesi, beyaz eşya satış sitesi, tekstil ve giyim sitesi, bilgisayar oyunları, fotoğrafçılık, gezi ve tatil siteleri, online akıllı telefon ve telefon aksesuarları sitesi, elektronik ve elektrikli ev aletleri ile ilgli siteler, ev ve bahçe mobilyaları sitesi, online oyun siteleri gibi bir çok alanda web sitesi kurmanız mümkün olacaktır.