Ücretli ve Ücretsiz Scriptler Ücretsiz CMS Temaları

Süper Market Scripti

Süper Market Scripti

Süper Market Tanıtım Scripti V1

Süper Market Scripti V1 PHP ile kodlanmış, mobil uyumlu ve şık tasarımı ile market ve süper marketler için tanıtım web sitesi kurmak amacıyla hazırlanmıştır. Büyük ve küçük çaplı tüm marketler için süper market tanıtım web sitesi hazırlamak ve yönetmek bu hazır script ile son derece kolaydır.

Süper Market Scripti V1 Özellikleri:

  • Kurumsal sayfalarına market tanıtım yazıları ekleme
  • İndirimler bölümüne jpg formatında insert resimleri ekleme
  • Kariyer sayfasında iş başvuru formu (panel kontrollü)
  • Mağazalarımız bölümüne foto galeri olarak şube resimleri ekleme
  • Sınırsız haber ve duyuru ekleme
Advertisement
Lütfen Dikkat: Ücretli Scriptler için satış alt yapımız güncellenmektedir. Satışlarımıza kısa süre içinde devam edeceğiz.


Sitemizde paylaşılan ücretsiz scriptler ve temalar ile web sitenizi hemen hazırlayıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Sitemizde dağıtımı yapılan ücretsiz scriptler güvenilir kaynaklardan derlenmiş dağıtımı ve kullanımında yasal sakınca olmayan scriptlerdir. Sitemizdeki ücretsiz scriptler ile evden eve nakliyat sitesi, beyaz eşya satış sitesi, tekstil ve giyim sitesi, bilgisayar oyunları, fotoğrafçılık, gezi ve tatil siteleri, online akıllı telefon ve telefon aksesuarları sitesi, elektronik ve elektrikli ev aletleri ile ilgli siteler, ev ve bahçe mobilyaları sitesi, online oyun siteleri gibi bir çok alanda web sitesi kurmanız mümkün olacaktır.