Ücretli ve Ücretsiz Scriptler Ücretsiz CMS Temaları

Yemek Sipariş Scripti

yemek sipariş scripti

Lokanta, Fastfood Yemek Sipariş Scripti V1

Online yemek siparişi almak isteyen lokanta, restaurant ve fastfood işletmeleri için hazırlanan Yemek Sipariş Scripti V1, PHP ile kodlanmış, gerek site ziyaretçisi gerekse site admini tarafından kullanımı çok kolay bir scripttir. Her türlü online gıda satışında kullanılabilecek Yemek Sipariş Scripti ile çok kısa sürede bir web sitesi kurarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Online Yemek Sipariş Scripti V1 Özellikleri:

  • Hakkımızda sayfası.
  • Sınırsız yemek çeşidi ekleme.
  • Paytr entegrasyonu ile kredi kartıyla ödeme alma.
  • İletişim sayfasında panel kontrollü iletişim formu, Google harita ekleme.
Advertisement
Lütfen Dikkat: Ücretli Scriptler için satış alt yapımız güncellenmektedir. Satışlarımıza kısa süre içinde devam edeceğiz.


Sitemizde paylaşılan ücretsiz scriptler ve temalar ile web sitenizi hemen hazırlayıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Sitemizde dağıtımı yapılan ücretsiz scriptler güvenilir kaynaklardan derlenmiş dağıtımı ve kullanımında yasal sakınca olmayan scriptlerdir. Sitemizdeki ücretsiz scriptler ile evden eve nakliyat sitesi, beyaz eşya satış sitesi, tekstil ve giyim sitesi, bilgisayar oyunları, fotoğrafçılık, gezi ve tatil siteleri, online akıllı telefon ve telefon aksesuarları sitesi, elektronik ve elektrikli ev aletleri ile ilgli siteler, ev ve bahçe mobilyaları sitesi, online oyun siteleri gibi bir çok alanda web sitesi kurmanız mümkün olacaktır.