Ücretli ve Ücretsiz Scriptler Ücretsiz CMS Temaları

Ücretsiz Link Kısaltma Scripti ICU Shortener

ücretsiz link kısaltma scripti

Mobil uyumlu ücretsiz URL kısaltma scripti, geliştiricisi tarafından ücretsiz kullanıma açık olarak dağıtılmaktadır. Vlkn.icu sitesinde dağıtımı yapılan script link kısaltma sitesi kurmak isteyenler için oldukça kullanışlı ve sade tasarımlı link kıslatma scriptpi olarak öne çıkıyor. Link kısaltma scripti demosunu aşağıdaki linke tıklayarak inceleyebilir ve yasal dağıtımı yapılan siteden indirebilirsiniz.

Üretsiz link kısaltma scripti özellikleri: Mobil Uyumlu Tasarım, Kolay Yönetim Site Ayarları, %100 Açık Kaynak Kodlu. Sunucu Gereksinimleri: PHP 7.3 ve üzeri, BCMath PHP Eklentisi, Ctype PHP Eklentisi, Fileinfo PHP Eklentisi, JSON PHP Eklentisi, Mbstring PHP Eklentisi, OpenSSL PHP Eklentisi, PDO PHP Eklentisi, Tokenizer PHP Eklentisi, XML PHP Eklentisi.

DEMO | İNDİR

Advertisement
Lütfen Dikkat: Ücretli Scriptler için satış alt yapımız güncellenmektedir. Satışlarımıza kısa süre içinde devam edeceğiz.


Sitemizde paylaşılan ücretsiz scriptler ve temalar ile web sitenizi hemen hazırlayıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Sitemizde dağıtımı yapılan ücretsiz scriptler güvenilir kaynaklardan derlenmiş dağıtımı ve kullanımında yasal sakınca olmayan scriptlerdir. Sitemizdeki ücretsiz scriptler ile evden eve nakliyat sitesi, beyaz eşya satış sitesi, tekstil ve giyim sitesi, bilgisayar oyunları, fotoğrafçılık, gezi ve tatil siteleri, online akıllı telefon ve telefon aksesuarları sitesi, elektronik ve elektrikli ev aletleri ile ilgli siteler, ev ve bahçe mobilyaları sitesi, online oyun siteleri gibi bir çok alanda web sitesi kurmanız mümkün olacaktır.