Ücretli ve Ücretsiz Scriptler Ücretsiz CMS Temaları

Ücretsiz Online Destek Scripti

ücretsiz scriptler

Ücretsiz Online destek scriptİ, web sitelerinde veya uygulamalarda müşteri destek hizmeti sağlamak için kullanılan yazılımlardır. Bu tür scriptler genellikle canlı sohbet (live chat) özelliği sunar ve müşterilere anlık olarak sorularını sorabilecekleri, sorunlarını çözebilecekleri veya bilgi alabilecekleri bir platform sağlar. kurumsal.market tarafından Türkçeleştirilmiş ücretsiz canlı destek scripti.

  1. Canlı Sohbet: Ücretsiz online destek scripti müşterilerle gerçek zamanlı iletişim sağlar, soruları cevaplar ve sorunları çözer.
  2. Otomatik Mesajlar: Ücretsiz online destek scripti önceden tanımlanmış mesajlar veya hoş geldin mesajları gibi otomatik yanıt özellikleri sunar.
  3. Ziyaretçi Takibi: Ücretsiz online destek scripti ziyaretçilerin web sitesinde nerede olduklarını ve hangi sayfaları gezdiklerini görmek için izleme özellikleri sağlar.
  4. Dosya Paylaşımı: Müşterilerle belgeler, ekran görüntüleri veya diğer dosyaları paylaşmak için bir platform sağlar.
  5. Müşteri Bilgisi: Müşteriler hakkında temel bilgileri saklar ve geçmiş sohbet geçmişini tutar.
  6. Çağrı Yönlendirme: Gerektiğinde müşteriyi daha uzman bir destek temsilcisine yönlendirir.
  7. Mobil Desteği: Mobil cihazlarda da çalışabilme özelliği sunar.

Kurulum: Dosyaları indirdikten sonra, veritabanı oluşturun ve chat.sql dosyasını yükleyin. “include” klasörü içinde yer alan db.php dosyasından veritabanı bilgilerinizi düzenleyin.

PHP 7.0 versiyonu ile çalışır.
Yönetim paneli: siteadresi.com/operator
Kullanıcı: admin
Şifre: 123456

İNDİR

Advertisement
Lütfen Dikkat: Ücretli Scriptler için satış alt yapımız güncellenmektedir. Satışlarımıza kısa süre içinde devam edeceğiz.


Sitemizde paylaşılan ücretsiz scriptler ve temalar ile web sitenizi hemen hazırlayıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Sitemizde dağıtımı yapılan ücretsiz scriptler güvenilir kaynaklardan derlenmiş dağıtımı ve kullanımında yasal sakınca olmayan scriptlerdir. Sitemizdeki ücretsiz scriptler ile evden eve nakliyat sitesi, beyaz eşya satış sitesi, tekstil ve giyim sitesi, bilgisayar oyunları, fotoğrafçılık, gezi ve tatil siteleri, online akıllı telefon ve telefon aksesuarları sitesi, elektronik ve elektrikli ev aletleri ile ilgli siteler, ev ve bahçe mobilyaları sitesi, online oyun siteleri gibi bir çok alanda web sitesi kurmanız mümkün olacaktır.