Ücretli ve Ücretsiz Scriptler Ücretsiz CMS Temaları

Ücretsiz Soru Cevap Scripti

soru cevap scripti

Ücretsiz Soru Cevap scriptleri içinde en iyilerinden biri olan Question2Answer Soru Cevap Scripti, Türkçe dil desteği ile ön plana çıkıyor. Bir çok hazır CMS’de olduğu gibi bu scriptin de tema ve eklenti desteği bulunuyor. Tema ve eklentiler farklı görünüm ve özelliklerde Soru Cevap sitesi yönetmenizi sağladığı gibi, gerek site admini, gerekse site üyeleri bakımından kolay bir kullanım arayüzü sunuyor. Bir soru cevap sitesi kurmak için tek yapmanız gereken, script dosyaları ile birlikte dil dosyalarını da indirip, soru cevap scriptini kurduktan sonra, ilgili dizine yükleyip yönetim panelinden Türkçe diline almak olacak.

Ücretsiz Soru Cevap Scripti demosu ve indirme linki için aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz.

TÜRKÇE DEMO | İNDİR

Advertisement
Lütfen Dikkat: Ücretli Scriptler için satış alt yapımız güncellenmektedir. Satışlarımıza kısa süre içinde devam edeceğiz.


Sitemizde paylaşılan ücretsiz scriptler ve temalar ile web sitenizi hemen hazırlayıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Sitemizde dağıtımı yapılan ücretsiz scriptler güvenilir kaynaklardan derlenmiş dağıtımı ve kullanımında yasal sakınca olmayan scriptlerdir. Sitemizdeki ücretsiz scriptler ile evden eve nakliyat sitesi, beyaz eşya satış sitesi, tekstil ve giyim sitesi, bilgisayar oyunları, fotoğrafçılık, gezi ve tatil siteleri, online akıllı telefon ve telefon aksesuarları sitesi, elektronik ve elektrikli ev aletleri ile ilgli siteler, ev ve bahçe mobilyaları sitesi, online oyun siteleri gibi bir çok alanda web sitesi kurmanız mümkün olacaktır.