Ücretli ve Ücretsiz Scriptler Ücretsiz CMS Temaları

Ücretsiz Haber Sitesi Scripti Newsbull

ücretsiz scriptler

Gürkan Uzunca tarafından kodlanmış ücretsiz haber scripti Newsbull. Bu ücretsiz haber scripti ile bir haber sitesinde olması gereken temel özelliklere sahip bir haber web sitesi kurabilirsiniz. Haber kategorileri açabileceğiniz, en çok okunan haberler gibi modülelre sahip olan bu ücretsiz haber sitesi scripti oldukça sade tasarımı ile görünümü şık ve kolay okunur bir yapıya sahiptir. SEO uyumlu yapısı ile arama motoraları tarafından kolayca indekslenecek bir yapıya sahiptir

Ücretsiz Haber Scripti Newsbull, PHP 7 ve üstü versiyonlarda test edilmemiştir. Çalışmama durumu olursa PHP 5.x versiyonlarını deneyebilirsiniz.

İNDİR

 

Advertisement
Lütfen Dikkat: Ücretli Scriptler için satış alt yapımız güncellenmektedir. Satışlarımıza kısa süre içinde devam edeceğiz.


Sitemizde paylaşılan ücretsiz scriptler ve temalar ile web sitenizi hemen hazırlayıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Sitemizde dağıtımı yapılan ücretsiz scriptler güvenilir kaynaklardan derlenmiş dağıtımı ve kullanımında yasal sakınca olmayan scriptlerdir. Sitemizdeki ücretsiz scriptler ile evden eve nakliyat sitesi, beyaz eşya satış sitesi, tekstil ve giyim sitesi, bilgisayar oyunları, fotoğrafçılık, gezi ve tatil siteleri, online akıllı telefon ve telefon aksesuarları sitesi, elektronik ve elektrikli ev aletleri ile ilgli siteler, ev ve bahçe mobilyaları sitesi, online oyun siteleri gibi bir çok alanda web sitesi kurmanız mümkün olacaktır.