Ücretli ve Ücretsiz Scriptler Ücretsiz CMS Temaları

Ücretsiz İletişim Formu Scripti

iletişim formu scripti

Günümüzde web siteleri genelde WordPress gibi hazır sistemler ile kuruluyor ve çoğunda bir iletişim formu sayfası açmak mümkün. Ancak bu ücretsiz iletişim formu scripti, gönderilen mesajları veritabanına kaydediyor ve scripti bir posta kutusu gibi kullanmak mümkün oluyor. Gayet sade ve fonksiyonel özelliklere sahip bu scripti isterseniz web sitenizde bir müşteri desteği scripti gibi, isterseniz sadece iletişim formu olarak kullanabilirsiniz.

Ücretsiz İletişim Formu Scripti wmabi.com sitesi tarafından dağıtıma sunulmuş. Kurulum notları indireceğiniz dosya içinde bulunmaktadır.

İNDİR

Advertisement
Lütfen Dikkat: Ücretli Scriptler için satış alt yapımız güncellenmektedir. Satışlarımıza kısa süre içinde devam edeceğiz.


Sitemizde paylaşılan ücretsiz scriptler ve temalar ile web sitenizi hemen hazırlayıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Sitemizde dağıtımı yapılan ücretsiz scriptler güvenilir kaynaklardan derlenmiş dağıtımı ve kullanımında yasal sakınca olmayan scriptlerdir. Sitemizdeki ücretsiz scriptler ile evden eve nakliyat sitesi, beyaz eşya satış sitesi, tekstil ve giyim sitesi, bilgisayar oyunları, fotoğrafçılık, gezi ve tatil siteleri, online akıllı telefon ve telefon aksesuarları sitesi, elektronik ve elektrikli ev aletleri ile ilgli siteler, ev ve bahçe mobilyaları sitesi, online oyun siteleri gibi bir çok alanda web sitesi kurmanız mümkün olacaktır.