Ücretli ve Ücretsiz Scriptler Ücretsiz CMS Temaları

Ücretsiz OpenSupports Online Destek Scripti

opensource

OpenSupports, müşterilerinize destek sağlamaya yönelik Türkçe desteği olan ücretsiz ve açık kaynaklı bir bilet sistemidir. Kullanıcılarınızın sorgularını daha iyi yönetmenizi sağlar. Size OpenSupports üzerinden bilet gönderiyorlar ve siz de bunları dilediğiniz gibi halledebilirsiniz. Yazılımda departmanlar, personel, özel yanıtlar, çoklu dil desteği gibi destek taleplerini yönetmeye yönelik araçlar bulunur. Ayrıca sık karşılaşılan sorunlar veya SSS’ler için makaleler yazmanıza da olanak tanır. Bunların hepsi ücretsiz.

Kurulum
1. Tüm dosyaları hosting hesabınıza yükleyin.
2. Sitenize girerek kurulum sihirbazını başlatın. Dil seçeneğini seçerek sonraki adıma geçin.
3. Sunucunuza ait gereksinimlerin kontrol edeceği sayfayı inceledikten sonra sonraki aşamaya geçin.
4. MySQL veritabanı bilgilerinizi girerek sonraki adıma geçin. Bu aşamada veritabanı kullanıcınıza veritabanına erişmesi için yetki vermeyi unutmayın.
5. Kullanıcıların destek kaydı (ticket, bilet) oluşturması için üye olmasının zorunlu olmasını isteyip istemediğinizi seçerek sonraki adıma geçin.
6. Yönetici bilgilerinizi girerek kurulumu sonlandırın.

İNDİR

Advertisement
Lütfen Dikkat: Ücretli Scriptler için satış alt yapımız güncellenmektedir. Satışlarımıza kısa süre içinde devam edeceğiz.


Sitemizde paylaşılan ücretsiz scriptler ve temalar ile web sitenizi hemen hazırlayıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Sitemizde dağıtımı yapılan ücretsiz scriptler güvenilir kaynaklardan derlenmiş dağıtımı ve kullanımında yasal sakınca olmayan scriptlerdir. Sitemizdeki ücretsiz scriptler ile evden eve nakliyat sitesi, beyaz eşya satış sitesi, tekstil ve giyim sitesi, bilgisayar oyunları, fotoğrafçılık, gezi ve tatil siteleri, online akıllı telefon ve telefon aksesuarları sitesi, elektronik ve elektrikli ev aletleri ile ilgli siteler, ev ve bahçe mobilyaları sitesi, online oyun siteleri gibi bir çok alanda web sitesi kurmanız mümkün olacaktır.