Ücretli ve Ücretsiz Scriptler Ücretsiz CMS Temaları

Ücretsiz Joomla Teması DD New Kids

ücretsiz joomla teması

Joomla4u sitesi tarafından dağıtılan ücretsiz kreş ve anaolulu Joomla teması. Ücretsiz Joomla 3.10.x teması DD New Kids teması ile kreş ve anaokulu web sitesi hazırlayabilirsiniz.

Tema dağıtımcısının bu ücretsiz Joomla teması ile ilgili açıklaması şu şeklide: Web sitelerinin benzersiz tasarımıyla bu türdeki diğer kurumlardan olumlu bir şekilde sıyrılmak isteyen anaokulları ve okullar için ideal bir öneridir. Bu güzel Joomla şablonunun ana sayfasında tesis çalışanlarının sunumu, peri masallı filmler, çizgi film tanıtımları ve bir iletişim formunun yer aldığı diğer bölümlerin yanı sıra bulabilirsiniz. DD NewKids 120 şablonunu bugün deneyin ve tüm beklentilerinizi karşılayacağını görün.

Joomla Versiyonu: 3.10.x

DEMO | İNDİR

Advertisement
Lütfen Dikkat: Ücretli Scriptler için satış alt yapımız güncellenmektedir. Satışlarımıza kısa süre içinde devam edeceğiz.


Sitemizde paylaşılan ücretsiz scriptler ve temalar ile web sitenizi hemen hazırlayıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Sitemizde dağıtımı yapılan ücretsiz scriptler güvenilir kaynaklardan derlenmiş dağıtımı ve kullanımında yasal sakınca olmayan scriptlerdir. Sitemizdeki ücretsiz scriptler ile evden eve nakliyat sitesi, beyaz eşya satış sitesi, tekstil ve giyim sitesi, bilgisayar oyunları, fotoğrafçılık, gezi ve tatil siteleri, online akıllı telefon ve telefon aksesuarları sitesi, elektronik ve elektrikli ev aletleri ile ilgli siteler, ev ve bahçe mobilyaları sitesi, online oyun siteleri gibi bir çok alanda web sitesi kurmanız mümkün olacaktır.