Ücretli ve Ücretsiz Scriptler Ücretsiz CMS Temaları

Ücretsiz Ziyaretçi Defteri Scripti V3.0

ziyaretçi defteri scripti

Ziyaretçi Defteri Scripti V3.0 Kaan Çelik tarafından kodlanan, kurulumu ve kullanımı oldukça basit bir ziyaretçi defteri scripti. Küçük boyutu ve kolay kurulumu ile dakikalar içinde kurup kullanmaya başlayabileceğiniz Ziyaretçi Defteri Scripti V3.0, deftere yazma bölümündeki güvenlik kodu uygulaması ile spam kayıtları önlemektedir.

Ziyaretçi Defteri Scripti V3.0 Özellikleri

Basit yönetim paneli
Duyuru Yap Bölümü
Onay Sistemi
Mesaj Silme
Güvenlik Kodu
İstenmeyen kelime ve spam engelleme

İNDİR  (Rar şifresi: www.hazirscriptler.web.tr)

Advertisement
Lütfen Dikkat: Ücretli Scriptler için satış alt yapımız güncellenmektedir. Satışlarımıza kısa süre içinde devam edeceğiz.


Sitemizde paylaşılan ücretsiz scriptler ve temalar ile web sitenizi hemen hazırlayıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Sitemizde dağıtımı yapılan ücretsiz scriptler güvenilir kaynaklardan derlenmiş dağıtımı ve kullanımında yasal sakınca olmayan scriptlerdir. Sitemizdeki ücretsiz scriptler ile evden eve nakliyat sitesi, beyaz eşya satış sitesi, tekstil ve giyim sitesi, bilgisayar oyunları, fotoğrafçılık, gezi ve tatil siteleri, online akıllı telefon ve telefon aksesuarları sitesi, elektronik ve elektrikli ev aletleri ile ilgli siteler, ev ve bahçe mobilyaları sitesi, online oyun siteleri gibi bir çok alanda web sitesi kurmanız mümkün olacaktır.