Ücretli ve Ücretsiz Scriptler Ücretsiz CMS Temaları

Ücretsiz WooCommerce Teması Buzz Store

ücretsiz woocommerce teması

Templatemonster sitesi tarafından dağıtılan, genel amaçlı alışveriş siteleri kurmak için hazırlanmış ücretsiz WooCommerce teması Buz Store, mobil uyumlu yapısı ve modern tasarımı ile sizleri bekliyor.

Bu ücretsiz WooCommerce teması her sektörden alışveriş sitelerine uygun olacak şekilde tasarlanmış esnek bir yapıya sahip. Ücretsiz tema ile gelen bir çok eklenti ile, bir alışveriş sitesinde olması gerekenözelliklerin çoğunu  karşılacayacak bir e-ticaret sitesini çok kolay bir şekilde kurup satış yapmaya başlayabilirsiniz.

TEMA SAYFASI | İNDİR

WooCommerce, WordPress üzerine kurulmuş özelleştirilebilir, açık kaynaklı bir e-Ticaret platformudur. WooCommerce eklentisini herhangi bir WordPress sitesine ekleyin ve dakikalar içinde yeni bir mağaza kurun. Buradan indireceğiniz ücretsiz WooCommmerce temaları ile alışveriş sitenizi oluşturun. Temalar ücretsiz ve yasal dağıtım yapılan kaynaklardan alınmıştır.

Advertisement
Lütfen Dikkat: Ücretli Scriptler için satış alt yapımız güncellenmektedir. Satışlarımıza kısa süre içinde devam edeceğiz.


Sitemizde paylaşılan ücretsiz scriptler ve temalar ile web sitenizi hemen hazırlayıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Sitemizde dağıtımı yapılan ücretsiz scriptler güvenilir kaynaklardan derlenmiş dağıtımı ve kullanımında yasal sakınca olmayan scriptlerdir. Sitemizdeki ücretsiz scriptler ile evden eve nakliyat sitesi, beyaz eşya satış sitesi, tekstil ve giyim sitesi, bilgisayar oyunları, fotoğrafçılık, gezi ve tatil siteleri, online akıllı telefon ve telefon aksesuarları sitesi, elektronik ve elektrikli ev aletleri ile ilgli siteler, ev ve bahçe mobilyaları sitesi, online oyun siteleri gibi bir çok alanda web sitesi kurmanız mümkün olacaktır.