Ücretli ve Ücretsiz Scriptler Ücretsiz CMS Temaları

Ücretsiz WordPress WooCommerce Teması Botiga

ücretsiz woocommerce teması

WordPress ile alışveriş sitesi hazırlamak için kullanılan en yaygın ücretsiz eklenti WooCommerce için oldukça sade ama şık tasarımlı, hafif ve hızlı çalışan ücretsiz WooCommerce teması. Tüm sektörler için uygun olabilecek bu ücretsiz tema ile kolay anlaşılır ve hızlı çalışan bir alışveriş sitesi kurabilirsiniz.

Tema tasarımcısının ücretsiz WooCommerce temasI Botiga ile ilgli açıklamaşı şu şekilde: Botiga, çevrimiçi işletmenizin hızlı bir şekilde çalışmasını sağlayan eksiksiz bir WooCommerce temasıdır. Ürünlerinizi son derece özelleştirilebilir temiz, minimal bir tasarımda sergileyin. Botiga, blok düzenleyici için optimize edilmiştir ve geleceğe hazır bir web mağazası oluşturmanıza olanak tanır. Müşterileriniz için olağanüstü bir alışveriş deneyimi yaratmak için kolayca özelleştirebilirsiniz.

DEMO | İNDİR

WooCommerce, WordPress üzerine kurulmuş özelleştirilebilir, açık kaynaklı bir e-Ticaret platformudur. WooCommerce eklentisini herhangi bir WordPress sitesine ekleyin ve dakikalar içinde yeni bir mağaza kurun. Buradan indireceğiniz ücretsiz WooCommmerce temaları ile alışveriş sitenizi oluşturun. Temalar ücretsiz ve yasal dağıtım yapılan kaynaklardan alınmıştır.

Advertisement
Lütfen Dikkat: Ücretli Scriptler için satış alt yapımız güncellenmektedir. Satışlarımıza kısa süre içinde devam edeceğiz.


Sitemizde paylaşılan ücretsiz scriptler ve temalar ile web sitenizi hemen hazırlayıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Sitemizde dağıtımı yapılan ücretsiz scriptler güvenilir kaynaklardan derlenmiş dağıtımı ve kullanımında yasal sakınca olmayan scriptlerdir. Sitemizdeki ücretsiz scriptler ile evden eve nakliyat sitesi, beyaz eşya satış sitesi, tekstil ve giyim sitesi, bilgisayar oyunları, fotoğrafçılık, gezi ve tatil siteleri, online akıllı telefon ve telefon aksesuarları sitesi, elektronik ve elektrikli ev aletleri ile ilgli siteler, ev ve bahçe mobilyaları sitesi, online oyun siteleri gibi bir çok alanda web sitesi kurmanız mümkün olacaktır.