Ücretli ve Ücretsiz Scriptler Ücretsiz CMS Temaları

Blocksy Ücretsiz WordPress Teması

ücretsiz wordpress teması blocksy

Creative Themes HG tarafından ücretsiz olarak kullanıma sunulan WordPress teması Blocsy, esnek yapısı ile farklı amaçlarda web sitesi yapmaya uygun bir ücretsiz WordPress teması. Tasatrımcısının tema hakkındaki açıklaması şu şekilde:

Blocksy, farklı projeler için çeşitli web siteleri oluşturma konusunda sihir yapmaya hazır. Acemi bir kullanıcı olsanız bile sorunsuz çalışma için Gutenberg ve WooCoomerce düşünülerek oluşturuldu. Ancak Elementor, Beaver Builder, Brizy ve diğer popüler sayfa düzenleyicilerle de harika çalışır. Bu, Blocksy’yi harika düzen, üst bilgi, alt bilgi ve kenar çubuğu seçenekleriyle özelleştirmesi kolay ücretsiz bir WordPress teması yapar.

Profesyonel bir işletme sayfası oluşturun veya bir blog ile kişiselleşin; Blocksy ile hepsi mümkün.

TEMA SAYFASI

Advertisement
Lütfen Dikkat: Ücretli Scriptler için satış alt yapımız güncellenmektedir. Satışlarımıza kısa süre içinde devam edeceğiz.


Sitemizde paylaşılan ücretsiz scriptler ve temalar ile web sitenizi hemen hazırlayıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Sitemizde dağıtımı yapılan ücretsiz scriptler güvenilir kaynaklardan derlenmiş dağıtımı ve kullanımında yasal sakınca olmayan scriptlerdir. Sitemizdeki ücretsiz scriptler ile evden eve nakliyat sitesi, beyaz eşya satış sitesi, tekstil ve giyim sitesi, bilgisayar oyunları, fotoğrafçılık, gezi ve tatil siteleri, online akıllı telefon ve telefon aksesuarları sitesi, elektronik ve elektrikli ev aletleri ile ilgli siteler, ev ve bahçe mobilyaları sitesi, online oyun siteleri gibi bir çok alanda web sitesi kurmanız mümkün olacaktır.