Ücretli ve Ücretsiz Scriptler Ücretsiz CMS Temaları

Ücretsiz WordPress Teması ASTRA

ücretsiz tema

Ücretsiz WordPress temaları arasında en popüler olanlardan biri de WP Astra teması. Ücretsiz Astra teması son dönemlerde piyasada bulabileceğiniz en güçlü ücretsiz temalardan biridir. İstediğiniz herhangi bir nişe ve sektöre uyum sağlayan çok amaçlı bir araçtır. Birçok başlangıç ​​şablonunun keyfini çıkarabilir ve buna göre daha fazla özelleştirip markalayabilirsiniz. Astra hakkında gerçekten sevdiğimiz şey, Block, Elementor ve Beaver oluşturucularla varsayılan uyumluluğudur. (Optimize edilmiş demolar bile elde edersiniz!)

DEMO | İNDİR

Advertisement
Lütfen Dikkat: Ücretli Scriptler için satış alt yapımız güncellenmektedir. Satışlarımıza kısa süre içinde devam edeceğiz.


Sitemizde paylaşılan ücretsiz scriptler ve temalar ile web sitenizi hemen hazırlayıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Sitemizde dağıtımı yapılan ücretsiz scriptler güvenilir kaynaklardan derlenmiş dağıtımı ve kullanımında yasal sakınca olmayan scriptlerdir. Sitemizdeki ücretsiz scriptler ile evden eve nakliyat sitesi, beyaz eşya satış sitesi, tekstil ve giyim sitesi, bilgisayar oyunları, fotoğrafçılık, gezi ve tatil siteleri, online akıllı telefon ve telefon aksesuarları sitesi, elektronik ve elektrikli ev aletleri ile ilgli siteler, ev ve bahçe mobilyaları sitesi, online oyun siteleri gibi bir çok alanda web sitesi kurmanız mümkün olacaktır.