Ücretli ve Ücretsiz Scriptler Ücretsiz CMS Temaları

Ücretsiz WordPress Blog Teması Blog Note

wordpress ücretsiz blog teması

Zaten bir blog yazılımı olan WordPress, temalar sayesinde öyle bir hale geldi ki, alışveriş sitesi, dergi, magazin, firma sitesi olarak kullanılabiliyor. Temalar genellikle sektörel olarak kategorize ediliyor ve bir blog teması bulmak neredeyse imkansız hale geliyor. Oysa WordPress’in asıl amacı blog hazırlamak değil miydi 🙂

İşte size bu noktada imdadınıza yetişen temalardan biri: Ücretsiz WordPress blog teması Blog Note. Dağıtıcının açıklaması şöyle: Blog Note, yüksek kaliteli özellikler ve minimal tasarımla birlikte gelen modern bir WordPress temasıdır. Her türlü blog için çalışacak şekilde tasarlanmıştır: kişisel blog, iş blogu, moda blogu, yaşam tarzı blogu, seyahat blogu vb.

DEMO / İNDİR

 

Advertisement
Lütfen Dikkat: Ücretli Scriptler için satış alt yapımız güncellenmektedir. Satışlarımıza kısa süre içinde devam edeceğiz.


Sitemizde paylaşılan ücretsiz scriptler ve temalar ile web sitenizi hemen hazırlayıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Sitemizde dağıtımı yapılan ücretsiz scriptler güvenilir kaynaklardan derlenmiş dağıtımı ve kullanımında yasal sakınca olmayan scriptlerdir. Sitemizdeki ücretsiz scriptler ile evden eve nakliyat sitesi, beyaz eşya satış sitesi, tekstil ve giyim sitesi, bilgisayar oyunları, fotoğrafçılık, gezi ve tatil siteleri, online akıllı telefon ve telefon aksesuarları sitesi, elektronik ve elektrikli ev aletleri ile ilgli siteler, ev ve bahçe mobilyaları sitesi, online oyun siteleri gibi bir çok alanda web sitesi kurmanız mümkün olacaktır.