Ücretli ve Ücretsiz Scriptler Ücretsiz CMS Temaları

Sata Store Ücretsiz OpenCart Teması

ücretsiz opencart teması

Smart Addons sitesinden bir başka ücretsiz OpenCart teması. Sade ama şık bir tasarıma sahip olan ücretsiz OpenCart teması Sata Store, çok amaçlı olarak hazırlandığından tüm sektörlere uygun bir alışveriş sitesi kurmak için kullanılabilir. Temayı indirmek için ilgili sitede bir hesap açmanız yeterli.

Tema tasarımcısının açıklaması şu şekilde: Güçlü ve modern bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için yeni bir tasarım mı arıyorsunuz? Tamamen Ücretsiz bir OpenCart teması olan So Sata’da kesinlikle bir dizi profesyonel özellik bulacaksınız. Bootstrap ve OpenCart işlevsel özelliklerinin bir araya getirilmesiyle, ücretsiz yanıt veren OpenCart teması, hızlı ve kolay bir şekilde bir moda mağazası açmanıza olanak tanır. Tek ihtiyacınız olan ürünlerinizi eklemek, istediğiniz tasarım öğelerini marka stilinize uygun olanlarla değiştirmek ve siparişleri işlemeye hazır olmak.

TEMA SAYFASI

Advertisement
Lütfen Dikkat: Ücretli Scriptler için satış alt yapımız güncellenmektedir. Satışlarımıza kısa süre içinde devam edeceğiz.


Sitemizde paylaşılan ücretsiz scriptler ve temalar ile web sitenizi hemen hazırlayıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Sitemizde dağıtımı yapılan ücretsiz scriptler güvenilir kaynaklardan derlenmiş dağıtımı ve kullanımında yasal sakınca olmayan scriptlerdir. Sitemizdeki ücretsiz scriptler ile evden eve nakliyat sitesi, beyaz eşya satış sitesi, tekstil ve giyim sitesi, bilgisayar oyunları, fotoğrafçılık, gezi ve tatil siteleri, online akıllı telefon ve telefon aksesuarları sitesi, elektronik ve elektrikli ev aletleri ile ilgli siteler, ev ve bahçe mobilyaları sitesi, online oyun siteleri gibi bir çok alanda web sitesi kurmanız mümkün olacaktır.