Ücretli ve Ücretsiz Scriptler Ücretsiz CMS Temaları

Ücretsiz OpenCart Teması SO LADAZ

opencart tema ücretsiz

SmartAddons sitesi tarafından ücretsiz dağıtılan So Ladaz ücretsiz OpenCart teması çok amaçlı olarak kullanılabilen, oldukça şık tasarımlı, mobil uyumlu ve kullanımı kolay bir ücretsiz temadır.

Değişik sektörlere ait alışveriş sitelerinde kolayca adapte edilecek bir arayüze sahip olan bu tema, tasarımcı firma tarafından kendi web sitelerinde ücretsiz olarak kullanıma sunulmuştur. İndirmek için web sitesinde sadece bir hesap oluşturmanız yeterli olacaktır.

Tema tasarımcısının açıklaması: So Ladaz, elektronik, mobil, ev aksesuarları, bilgisayarlar gibi e-Ticaret siteleri ve herhangi bir çevrimiçi mağaza için özel olarak tasarlanmış harika bir Ücretsiz OpenCart Temasıdır. 

DEMO | İNDİR

Advertisement
Lütfen Dikkat: Ücretli Scriptler için satış alt yapımız güncellenmektedir. Satışlarımıza kısa süre içinde devam edeceğiz.


Sitemizde paylaşılan ücretsiz scriptler ve temalar ile web sitenizi hemen hazırlayıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Sitemizde dağıtımı yapılan ücretsiz scriptler güvenilir kaynaklardan derlenmiş dağıtımı ve kullanımında yasal sakınca olmayan scriptlerdir. Sitemizdeki ücretsiz scriptler ile evden eve nakliyat sitesi, beyaz eşya satış sitesi, tekstil ve giyim sitesi, bilgisayar oyunları, fotoğrafçılık, gezi ve tatil siteleri, online akıllı telefon ve telefon aksesuarları sitesi, elektronik ve elektrikli ev aletleri ile ilgli siteler, ev ve bahçe mobilyaları sitesi, online oyun siteleri gibi bir çok alanda web sitesi kurmanız mümkün olacaktır.