Ücretli ve Ücretsiz Scriptler Ücretsiz CMS Temaları

ShopNow Ücretsiz OpenCart Teması

ücretsiz opencart teması

Webibazaar sitesi tarafından verilen ücretsiz OpenCart teması ShopNow, 3 farklı arayüzü ile birlikte geliyor. OpenCart 3.0.x desteği olan tema, belli bir kategoriye göre hazırlanmamış olduğu için kullanıcıyı kısıtlamıyor, her sektörden alışveriş sitesinin işini gayet güzel şekilde görecektir.

20’den fazla ücretsiz OpenCart eklentisi ile birlikte kurulan tema, adeta profesyonel bir e-ticaret sitesinde olması gereken tüm özellikleri bir arada sunuyor. Tema, firmanın web sitesinde ücretsiz olarak sunuluyor. İndirmek için sitede bir hesap açmanız yeterli olacaktır. İndirmek için sayfanın üst kısmında yer alan BUY NOW butonuna tıklayın ve üye olarak işlemi tamamlayın.

TEMA SAYFASI

Advertisement
Lütfen Dikkat: Ücretli Scriptler için satış alt yapımız güncellenmektedir. Satışlarımıza kısa süre içinde devam edeceğiz.


Sitemizde paylaşılan ücretsiz scriptler ve temalar ile web sitenizi hemen hazırlayıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Sitemizde dağıtımı yapılan ücretsiz scriptler güvenilir kaynaklardan derlenmiş dağıtımı ve kullanımında yasal sakınca olmayan scriptlerdir. Sitemizdeki ücretsiz scriptler ile evden eve nakliyat sitesi, beyaz eşya satış sitesi, tekstil ve giyim sitesi, bilgisayar oyunları, fotoğrafçılık, gezi ve tatil siteleri, online akıllı telefon ve telefon aksesuarları sitesi, elektronik ve elektrikli ev aletleri ile ilgli siteler, ev ve bahçe mobilyaları sitesi, online oyun siteleri gibi bir çok alanda web sitesi kurmanız mümkün olacaktır.